GALACTICA EVRENİ

Üye iseniz "GİRİŞ YAP" a tıklayınız. Değilseniz "KAYIT OL" a tıklayınız. Bir isim ve Soy isim şeklinde lütfen.

Galactica Evreni Yaşam Savaşı Verenlerin ve 1 Numara olmaya Çalışanların Yeridir. Eğer Zayıf ve Cesaretsiz isen Geldiğin yere Geri Dön!

DOST SİTELER

REKLAMLAR

Siteni Ekle
KOTA SORUNU

Cuma Mart 27, 2009 10:31 am tarafından Acantie Nawe

arkadaşlar kota sorunu yüzünden nisan ayına kadar(nisan 1), yani 4 gün boyunca internete giremeyeceğim. Nete girer girmez eksiklikler en kısa sürede hazırlanacaktır. Bu süre zarfında başvurularla Loress venter ilgilenecektir ne de olsa yöneticilerimizden biri Smile Loress sana emanet ha site Smile

not:belki cafeden girerim ama site çalışması yapamam

Yenilik ve Güncellemeler

Cuma Mart 13, 2009 11:27 am tarafından Acantie Nawe

Site de olan yenilik ve güncellemeler buradan duyrulacaktır.

Oyun ve Savaş sistemleri sadece Karakter Açmış üyelerin okuyabileceği şekilde ayarlanmıştır. Bu sayede üye olup da sistemimizi yürütmeye kalkanların, en azından karakter açmış üyeler arasından olduğunu anlaşılacaktır Smile

Forum üyelerce izlenebilir ama konunun içeriğini göremezler.


Oyun Sistemi …

[ Okuma komple ]

  Genel Anayasalar

  Paylaş
  avatar
  Acantie Nawe
  Yüce Başkan
  Yüce Başkan

  Kadın Mesaj Sayısı : 175
  Yaş : 30
  Nerden : Amon
  Kayıt tarihi : 10/03/09

  Kimlik Kartı
  Kredi: 500.000
  Seviye:
  3/21  (3/21)
  Kademe:
  4/4  (4/4)

  Genel Anayasalar

  Mesaj tarafından Acantie Nawe Bir Perş. Mart 12, 2009 3:09 pm

  1. Madde: Sistemlerin hiçbir şekil de ordu toplamasına göz yumulamaz. Galactica evrenin ki tek ordu Cumhuriyet ordusudur. Bir sistemin ordu topladığı görülüğü halde gereken senato ve yüce başkan tarafından karar verilip uygulanır.

  2. Madde:Sistemler herhangi bir sorun halin de sistemler kendi yasalarınız veremez.Bu sorunlar dış sorun sayılarak Yüce Başkan önderliğinde ki senato tarafından toplanan senato tarafından tartışılır.Haklılık kanıtlanamsından sonra karar da ona göre verilir. Gerekirse bir komisyon toplanır ve gereken yapılır.

  3. Madde:Herhangi bir Galactica vatandaşı yaşadığı sistem de karşılaştığı haksızlık doğultusun da Cumhuriyet senatosuna gelerek dava açma hakkına sahiptir.(İlk önce bu sorun sistem hükümdarları tarafından çözülmelidir. Vatandaş karardan memnun kalmaz ise Senato a başvurabilir ancak.)

  4. Madde:Sistemlerden birinin ya da birkaçının(hepsi) tehlikede olduğu düşünüldüğü halde senato ya başvurarak ordu korumasını talep edebilir. Yanlız senato ancak sistem/lerin haklılığı kanıtlanırsa ordu desteği verebilir.
   Forum Saati Paz Ocak 20, 2019 5:28 am