GALACTICA EVRENİ

Üye iseniz "GİRİŞ YAP" a tıklayınız. Değilseniz "KAYIT OL" a tıklayınız. Bir isim ve Soy isim şeklinde lütfen.

Galactica Evreni Yaşam Savaşı Verenlerin ve 1 Numara olmaya Çalışanların Yeridir. Eğer Zayıf ve Cesaretsiz isen Geldiğin yere Geri Dön!

DOST SİTELER

REKLAMLAR

Siteni Ekle
KOTA SORUNU

Cuma Mart 27, 2009 10:31 am tarafından Acantie Nawe

arkadaşlar kota sorunu yüzünden nisan ayına kadar(nisan 1), yani 4 gün boyunca internete giremeyeceğim. Nete girer girmez eksiklikler en kısa sürede hazırlanacaktır. Bu süre zarfında başvurularla Loress venter ilgilenecektir ne de olsa yöneticilerimizden biri Smile Loress sana emanet ha site Smile

not:belki cafeden girerim ama site çalışması yapamam

Yenilik ve Güncellemeler

Cuma Mart 13, 2009 11:27 am tarafından Acantie Nawe

Site de olan yenilik ve güncellemeler buradan duyrulacaktır.

Oyun ve Savaş sistemleri sadece Karakter Açmış üyelerin okuyabileceği şekilde ayarlanmıştır. Bu sayede üye olup da sistemimizi yürütmeye kalkanların, en azından karakter açmış üyeler arasından olduğunu anlaşılacaktır Smile

Forum üyelerce izlenebilir ama konunun içeriğini göremezler.


Oyun Sistemi …

[ Okuma komple ]

  GENEL KURALLAR

  Paylaş
  avatar
  Acantie Nawe
  Yüce Başkan
  Yüce Başkan

  Kadın Mesaj Sayısı : 175
  Yaş : 30
  Nerden : Amon
  Kayıt tarihi : 10/03/09

  Kimlik Kartı
  Kredi: 500.000
  Seviye:
  3/21  (3/21)
  Kademe:
  4/4  (4/4)

  GENEL KURALLAR

  Mesaj tarafından Acantie Nawe Bir Perş. Mart 12, 2009 12:12 pm

  İsimlerinizin altında yazan kredi-kademe-karizma-Seviye belli başlı kurallara göre artar ya da azalır.

  Krediler: Burada kimse mesaj atarak para kazanmaz. Bu şekilde hem boş yere para kazanmak için mesaj atanları engellemiş olucaz hem de dengesizliği çözeceğiz.

  Maaş alanlar haftalık olarak belirlenen miktarda ki kredilerinizi biz size ekleyeceğiz.Maaşlar haftalık olarak öödenir. Her pazartesi paranız yatar(gecikme olabilir)Maaşlarınızı patronlarınız,üsleriniz belirleyecek. Aynı zaman da alış veriş yaptığınız da malı aldığınız kişiye gerekli miktarı yine biz göndereceğiz.

  Kademeler: Kademeler mesleklern sayısına bağlıdır.
  Örnek: Siyasete atılıyorsunuz. En yükseğe ulaştığınızda(Yüce başkan) kademeniz 4 olacak.

  Yani siz politikacı iseniz kademe 1 olacak.Böylece en alt seviye de olduğunuz ve geriye 3 kademe daha atlamanız gerektiği anlaşılacak.

  Siyaset kademesi: Max:4
  Asker Kademesi:Max:3
  Suç Dünyası: Max:5
  Halk-Nedime: Max:0

  Karizmalar: Karizmalar sizin için büyük önem arz ediyor. Karizmalarınız belli bir yere gelince kademe atlarsınız. Atladığınız her kademe de sizi en büyük olmaya götürür. Yalnız en üst kademeye atlamanız mümkün değil. O başşka türlü mümkün olur.(seçim,öldürme..vb) Karizma aynı zamanda seviye atlamanıza neden olacak. Bu da yetenek geliştirmek veya kazanmak için gereken Yetenek Puanlarını verecektir size.

  2.Kademe için: 1000 karizma
  3.Kademe için: 3000 karizma
  4.Kademe için: 5000 karizma
  5.Kademe için: 8000 karizma

  Seviyeler:Seviyeler, dövüşebilmek ve kendinizi koruyabilmek için gerekli olacak yeteneklere sahip olabilmeniz için gereklidir.Elbet dövüş sırasında da seviyeniz ne kadar üstün olduğunuzun göstergesidir. En fazla 21.seviye ye kadar çıkabilirsiniz.Atladığınız her seviye size 1 yetenek puanı(YP) kazandıracak ve böylece, ya var olan yeteneğinizi geliştirecek ya da yeni bir yetenek alacaksınız.

  (bunlar daha sonra değiştirilecektir.Bu yüzden itiraz edilmesin. Kademe sınırları;3 ya da 4 olanlar karizma toplamaya devam edecekler ama son sınır kademeye ulaşamayacaklar.)
  _________________________________________________________
  NOT: İsimlerinizin altında yazan rütbeleriniz sadece senatör,komutan...vb şekilde yazacaktır. Bunlara hangi sisteme ait olduğunuz yazmayacaktır bu yüzden bunu öneri olarak sunmayın. Onun yerine herkes hangi sisteme bağli olduğunu profil den "nereden" bolumune yazacaksınz.

  NOT2: İstasyon da oradan oraya gider iken birieri lütfen "ahaa da gördüm gidiyor...vs"lafları söylemeyin lütfen. Bu oyunu sıkıcı-boğucu bir hale getirir. unutmayın aynı şeyi size de yapabilirler.
  Ama ben bir önlem almak amacı ile kim nereye giderse gitsin hiçbir yere, nereye gittiğini yazmayacak. Ve elbette ki bir yerden bir yere gitmesi süresi 3 dakikadır. Yani istasyona uğruyorsunuz dinlenme için 3 dakika sonra sıçrayışa geçeceksiniz. Bu süre dolmadan atlama gerçekleşemez. İstasyona gidecek olanlar

  NOT3: Korsanlar gezegen yağmalama olaylarını ancak şu şekilde yapabilirler. Forum saati 00:00 ı gösteriyor. Amon sistemine gizlice girdiniz. O sisteme ait bir asker yok o zaman size söylenebilen oran da çalabilirsiniz. Ve sadece hafta da 1 kere gezegenlerden mal kaçırabilirsiniz. Ama Yönetici diyene kadar şu anda o da yasaktır. değişiklikler olacaktır.Ondan sonra hal olacaktır.

   Forum Saati Ptsi Ara. 10, 2018 4:41 am