GALACTICA EVRENİ

Üye iseniz "GİRİŞ YAP" a tıklayınız. Değilseniz "KAYIT OL" a tıklayınız. Bir isim ve Soy isim şeklinde lütfen.

Galactica Evreni Yaşam Savaşı Verenlerin ve 1 Numara olmaya Çalışanların Yeridir. Eğer Zayıf ve Cesaretsiz isen Geldiğin yere Geri Dön!

DOST SİTELER

REKLAMLAR

Siteni Ekle
KOTA SORUNU

Cuma Mart 27, 2009 10:31 am tarafından Acantie Nawe

arkadaşlar kota sorunu yüzünden nisan ayına kadar(nisan 1), yani 4 gün boyunca internete giremeyeceğim. Nete girer girmez eksiklikler en kısa sürede hazırlanacaktır. Bu süre zarfında başvurularla Loress venter ilgilenecektir ne de olsa yöneticilerimizden biri Smile Loress sana emanet ha site Smile

not:belki cafeden girerim ama site çalışması yapamam

Yenilik ve Güncellemeler

Cuma Mart 13, 2009 11:27 am tarafından Acantie Nawe

Site de olan yenilik ve güncellemeler buradan duyrulacaktır.

Oyun ve Savaş sistemleri sadece Karakter Açmış üyelerin okuyabileceği şekilde ayarlanmıştır. Bu sayede üye olup da sistemimizi yürütmeye kalkanların, en azından karakter açmış üyeler arasından olduğunu anlaşılacaktır Smile

Forum üyelerce izlenebilir ama konunun içeriğini göremezler.


Oyun Sistemi …

[ Okuma komple ]

  Rüyalar Alemi

  Paylaş

  Anket

  Yazıyı Beğendiniz mi?

  [ 0 ]
  0% [0%] 
  [ 0 ]
  0% [0%] 
  [ 0 ]
  0% [0%] 

  Toplam Oylar: 0
  avatar
  Acantie Nawe
  Yüce Başkan
  Yüce Başkan

  Kadın Mesaj Sayısı : 175
  Yaş : 30
  Nerden : Amon
  Kayıt tarihi : 10/03/09

  Kimlik Kartı
  Kredi: 500.000
  Seviye:
  3/21  (3/21)
  Kademe:
  4/4  (4/4)

  Rüyalar Alemi

  Mesaj tarafından Acantie Nawe Bir Cuma Mart 20, 2009 11:39 am

  Rüyalar...Kabuslar...Uyarılar...

  Gözlerimi kapatıp düşündüğüm zaman, rüyalar kapısı geliyor aklıma. Her zaman kocaman,ihtişamlı altın renginde otantik bir kapı geliyor gözlerimin önüne. Her akşam uyuduğumda, o kapının önüne geldiğimde titreyen ellerimle kapıya dokunup açıyorum. "Acaba bu sefer beni ne bekliyor" diye. Titreme korku yüzündne değil elbette, merakın ve keşif duygusunun bana hissetirdiği heyecandan dolayı.

  Çoğu zaman gördüğüm şey, insanların ellerinin tersi ile ittiği rüyalar... Oysa bir keşif etseler rüyalar aleminin zevkini, kim bilir belki de benim gibi hiç ayrılmak istemeyecekler.

  Rüyalar aleminde ne var kimse farkında değil ama ben biliyorum. Ya siz bilmek istiyormusnuz?

  O koca ihtişamlı kapıdan girdiğinizde ilk olarak gördüğünüz şey sadece göz kamaştırıcı beyaz bir ışıktır. Onun dışında hiçbirşey göremezsiniz. Zaten uğraşmayın birşeyler görmek için çünkü yok. Kapıdan giriş sizin uykuya yenik düştüğünüzün göstergesidir. Daha sonra renkler ve etraf birden değişir. Dünyada ki ortamlar, izlediğiniz filmlerden aklınızda kalanlar ya da kafanızın içind eyaratmış olduğunuz kabuslar... hepsi bir bir önünüze serilir,hızlıca değişir duurlar ve sonra rüyanız şekillenmeye başlar ve artık anlamlı olur. Herşey netleştimi bilin ki rüyanız başlamıştır.

  Rüyalar aleminin tam 3 kapısı var. Biri kabuslar kapısı, diğeri uyarılar kapısı diğeri ise nefisler kapısıdr.

  1.kapı; Kabuslar kapısı, şeytanın bizim korkularımızı kulanarak doğru yoldan çıkartmak için ya da huzursuz etmek için bize gösterdiği ürkütücü rüyaların bulunduğu bir geçittir. Ama çoğu zaman sadece korkmak ile kalırız yani pek bir faydalı değil onun için. Lakin yinede huzursuz etmeyi başarır ama yeterince imanlı ve aklınız başınızda ise rüyaların size hiçbir yerde zarar veremeyeceğinizi bilirsiniz. Hatta belki korkularınızla yüzleşmenize neden olur ve onları yenersiniz.

  2.kapı; Uyarılar kapısı, bu kapı herkesin girebiliceği bir yer değildir en azından sıklıkla. Bu kapı öyle sıklıkla açılmaz insanlara ve her insana. Kapıdan içeri girdiğinizde göreceğiniz şeyler uyarı niteliği taşır sizler için. Yüce ALLAH ın bize uyarıları. Rüyaların bir dili vardır ama sadece uyarılar kapısından içeri girmişseniz rüyaların bir anlamı olur aksi halde hiçbir anlamı yoktur. Ena zından gelecekle ilgili.

  3.kapı; Nefisler kapısı, işte bu herkesin günde en az bir kere girdiği kapıdır. Burada gördüğünüz şeyler bize nefislerimizden kaynaklanan bazı duygu,olay ya da düşüncelerin şekillenmiş halidir. Ya da diğer bir deyişle "Bilinç altımızdakilerin ortaya çıktığı yer"

  Herkes rüya görür,görmüyorum diyenler bile. Sadece hatırlamıyorlar o kadar. Bunun nedeni nedir bilmiyorum ama bana kalırsa bu gerçeklikle çok fazla bağdaşmaktan dolayı çıkan bir sonuç. Gerçek hayata o kadar bağlanılmış ki, hayal güçleri öyle geri plana atarak köreltmişler ki rüyalar da gördükleri çoğu şey kabustan başka şeyler olmuyor.

  Ben gerçek hayata bağlı değilim ama ondan kopukta değilim. İşin sırrı gerçeklik ile düşlerin arasındaki o ince dengeyi,sınırı koruyabilmek. Tüm o kapılardan geçtim, bu yüzden şanslıyım, tüm rüyalarımdan zevk alıyorum bu yüzden şanslıyım. Tadını çıkartabiliyorum, zevk alabiliyorum, hatta rüyalarım bana ilham bile veriyor.İşte bu yüzden şanslıyım.

  Rüya deyip geçmeyin. Bir rüya hatta kabus dahi size neler kazandırır bir bilseniz... Şimdi akşam olduğunda sıcak yatağınıza uzanın ve gözlerinizi kapayın. Sakın uykuya direnmeyin, göreceklerinizden korkmayın. Sadece yatarken şunu bilin. Görecekleriniz birer rüya ama önemsiz değiller. Şimdi kendinizi bırakın ve rüyalar aleminin o büyük, otantik kapısından içeri girin...

  İyi Uykular, İyi Rüyalar... İyi Şanslar...

  Ayça MUTLUCAN(ben)

   Forum Saati Ptsi Ara. 10, 2018 4:09 am