GALACTICA EVRENİ

Üye iseniz "GİRİŞ YAP" a tıklayınız. Değilseniz "KAYIT OL" a tıklayınız. Bir isim ve Soy isim şeklinde lütfen.

Galactica Evreni Yaşam Savaşı Verenlerin ve 1 Numara olmaya Çalışanların Yeridir. Eğer Zayıf ve Cesaretsiz isen Geldiğin yere Geri Dön!

DOST SİTELER

REKLAMLAR

Siteni Ekle
KOTA SORUNU

Cuma Mart 27, 2009 10:31 am tarafından Acantie Nawe

arkadaşlar kota sorunu yüzünden nisan ayına kadar(nisan 1), yani 4 gün boyunca internete giremeyeceğim. Nete girer girmez eksiklikler en kısa sürede hazırlanacaktır. Bu süre zarfında başvurularla Loress venter ilgilenecektir ne de olsa yöneticilerimizden biri Smile Loress sana emanet ha site Smile

not:belki cafeden girerim ama site çalışması yapamam

Yenilik ve Güncellemeler

Cuma Mart 13, 2009 11:27 am tarafından Acantie Nawe

Site de olan yenilik ve güncellemeler buradan duyrulacaktır.

Oyun ve Savaş sistemleri sadece Karakter Açmış üyelerin okuyabileceği şekilde ayarlanmıştır. Bu sayede üye olup da sistemimizi yürütmeye kalkanların, en azından karakter açmış üyeler arasından olduğunu anlaşılacaktır Smile

Forum üyelerce izlenebilir ama konunun içeriğini göremezler.


Oyun Sistemi …

[ Okuma komple ]

  Sistemler ve Meslekler

  Paylaş
  avatar
  Acantie Nawe
  Yüce Başkan
  Yüce Başkan

  Kadın Mesaj Sayısı : 175
  Yaş : 30
  Nerden : Amon
  Kayıt tarihi : 10/03/09

  Kimlik Kartı
  Kredi: 500.000
  Seviye:
  3/21  (3/21)
  Kademe:
  4/4  (4/4)

  Sistemler ve Meslekler

  Mesaj tarafından Acantie Nawe Bir Perş. Mart 12, 2009 12:57 pm

  Sistemler
  Abad Sistemi: Galactica evreninin merkezi olarak kabul edilir. Burada sadece Yüce Başkan ve Senatörler yaşarlar.Politik ve stratejik açıdan çok önemli bir sistemdir.. Cumhuriyet ordusu tarafından korunur. Bunun dışında hemen hemen hiçbir özelliği ve önemi yoktur.

  Amon Sistemi: Bu sistem dini açıdan önemli bir sistemdir.. Hemen hemen hiçbir suç işlendiği görülmemiştir. Yeşillikler ve deniz-göllerle kaplıdır. Çoğu insan tarafından "Cennet gibi" olarak tabir edilir. Aynı zamanda bu göl ve denizlerden gemiler ve diğer tüm makineleirn enerji kaynağı olan "İrum" çıkartılır. Burada genelde hiçbir korunma güvencesi olmadığını düşünen halk barınır. Hayata başlamak için iyi bir yer olduğu düşünülür.

  Caridan Sistemi: Fazla verimli olmasa da önemli bir sistemdir.. Elmas yatağı açısından zengindir. Neredeyse her yerden elmas çıkar. Bu yüzden halkı çok zengindir. Elmas yataklarının büyük çoğunluğu burada yaşayan tüccarların elindedir.

  Bastin Sistemi: Bastin sistemi çelik yatakları bakımından çok zengindir. Gezegenlerdeki herşey çelikten yapıldığı için gezegenlerin dış görünümü yansıyan güneş ile aydınlanır. Çelik yatakları sayesinde en dayanıklı gemiler ve ordular buradan çıkar. Çünkü en iyi çelik i kendileir için saklarlar. gerisini de satarlar.

  Cantina Sistemi: Burası Suç Baronuna ait sistemdir.. Birçok suçlu burada barınır. Gezegenler suçlular yüzünden hemen hemen yaşanmaz haldedir. Lakin sistemin yarısında sessiz sakin "kabile" olarak yaşayan halklar vardır.Aynı zamanda burada sistemin adını taşıyan bir eğlence merkezi vardır. Galaksi de çok ünlüdür ve hemen hemen herkesin uğrak noktasıdır.Suç Baronu da bu gezegende yaşar.


  MESLEKLER
  BURAYA EK OLARAK
  Maden Tüccarı: Gezegenlerden aldıkları madenleri satarak para kazanırlar. Genelde en çok para getiren iştir.Alıcıları genelde teknoloji birliğidir.
  Sayısı:3

  Silah Tüccarı: Teknoloji Birliğinden aldıkları silahları satarlar. Her türlü silahın bulunacağı kişiler sadece silah tüccarlarıdır.
  Sayısı:2


  Tekstil Tüccarı: Teknoloji Birliğinden aldıkları malzemeler ile yaptıkları kıyafet ve zırhları satarlar.
  Sayısı:2


  Her sistem de 2'şer tane. Maden Tüccarları, her sistem de 3 er.


  BİRLİKLER
  Ordu Teknoloji Birliği: Maden tüccarlarından aldıkları madenler ile gemi ve silah yaparlar ve geliştiriler. Silahları ise silah tüccarlarına satarlar. Cumhuriyet yasasına göre sadece gemileri kendileri satabilirler.

  Teknoloji Birliği: Teknoloji birliği, ürettikleri çeşitli kumaş ve madenleri tekstil tüccarlarına satarlar. Bunun dışında Yüce Başkana bağlıdır. Birlik başkanı dışında başka adamlar çalıştırılabilir(diğer gezegenlere gönderip tekstil tüccarları ile anlaşma sağlarlar..vs)


  Bankacılar Birliği: Burada ki bankerlerden borç para alabilirsiniz. Yüce Başkan tarafından seçilen bir başkan ile yönetilir. Başkan kendi belirlediği kuralalr dahilinde faiz koyar ve sizden para alır. Yanında çalıştırdığı bankerleri(halk=işçi) gezegenlere gönderir ve uygun teklifler sunarak borç para verebilir. Elbette belli bir faiz ve gecikme faizi gibi şartlar öne sürerek.

  Birlikler haftalık olarak,yüce başkanın belirlediği oranda vergi verirler.


  En son Acantie Nawe tarafından Çarş. Mart 18, 2009 9:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
  avatar
  Acantie Nawe
  Yüce Başkan
  Yüce Başkan

  Kadın Mesaj Sayısı : 175
  Yaş : 30
  Nerden : Amon
  Kayıt tarihi : 10/03/09

  Kimlik Kartı
  Kredi: 500.000
  Seviye:
  3/21  (3/21)
  Kademe:
  4/4  (4/4)

  Geri: Sistemler ve Meslekler

  Mesaj tarafından Acantie Nawe Bir Cuma Mart 13, 2009 7:52 pm

  MESLEKİ SAVUNMA BONUSLARI

  Siyasetçi: 3

  Tüccar: 3

  Birlik Başkanı: 2

  İşçi: 2

  Asker: 1

  Suçlular: 1

   Forum Saati Ptsi Ara. 10, 2018 3:48 am