GALACTICA EVRENİ

Üye iseniz "GİRİŞ YAP" a tıklayınız. Değilseniz "KAYIT OL" a tıklayınız. Bir isim ve Soy isim şeklinde lütfen.

Galactica Evreni Yaşam Savaşı Verenlerin ve 1 Numara olmaya Çalışanların Yeridir. Eğer Zayıf ve Cesaretsiz isen Geldiğin yere Geri Dön!

DOST SİTELER

REKLAMLAR

Siteni Ekle
KOTA SORUNU

Cuma Mart 27, 2009 10:31 am tarafından Acantie Nawe

arkadaşlar kota sorunu yüzünden nisan ayına kadar(nisan 1), yani 4 gün boyunca internete giremeyeceğim. Nete girer girmez eksiklikler en kısa sürede hazırlanacaktır. Bu süre zarfında başvurularla Loress venter ilgilenecektir ne de olsa yöneticilerimizden biri Smile Loress sana emanet ha site Smile

not:belki cafeden girerim ama site çalışması yapamam

Yenilik ve Güncellemeler

Cuma Mart 13, 2009 11:27 am tarafından Acantie Nawe

Site de olan yenilik ve güncellemeler buradan duyrulacaktır.

Oyun ve Savaş sistemleri sadece Karakter Açmış üyelerin okuyabileceği şekilde ayarlanmıştır. Bu sayede üye olup da sistemimizi yürütmeye kalkanların, en azından karakter açmış üyeler arasından olduğunu anlaşılacaktır Smile

Forum üyelerce izlenebilir ama konunun içeriğini göremezler.


Oyun Sistemi …

[ Okuma komple ]

  Görev Kuralları

  Paylaş
  avatar
  Acantie Nawe
  Yüce Başkan
  Yüce Başkan

  Kadın Mesaj Sayısı : 175
  Yaş : 30
  Nerden : Amon
  Kayıt tarihi : 10/03/09

  Kimlik Kartı
  Kredi: 500.000
  Seviye:
  3/21  (3/21)
  Kademe:
  4/4  (4/4)

  Görev Kuralları

  Mesaj tarafından Acantie Nawe Bir C.tesi Mart 14, 2009 10:51 pm

  1)Görev duyuru,alimlari..vb burada olacaktir.Bu yüzden başka yerlere mesaj atmayin.

  2)Alimlar as ve yedek şeklinde olacak. Bu sayede gelmeyen olursa onun yerine geçecek.

  3)Görev sirasinda bir(1) kişi bile, görev bitmeden gitmek zorunda kalirsa görev dondurulur(toplu görevler) ve bir sonraki gune devam eder.Tabi bu görevin nasıl işleyeceğine bağlı. Genel anlamda geldikçe mesaj atarsınız ama. Lakin haber vermeden çikmaya kalkişilirsa kişi/lere Zindan Efendisinin insiyaifine kalmış bir ceza verilir.İkinci tekrar da direkt olarak görevden atılır.

  4)Görev sirasinda, Görev dişi herhangi bir kişi gelip yorum ya da benzeri bir şekilde mudahale edemez.Etmekte ısrar edenler ceza alırlar.

  5)Görev oyunculari,gorev sirasinda oyun dişi sohbete başlarlar ise Görev uyarilmaksizin iptal edilir ve yeniden başlamak uzere tekrar oyuncu arayişina girer ya da onceden talep edip alinmayan oyucular alinir.(bir onceki oyuncular kabul edilmez.)

  6)
  Görevi yoneten ZE'nin kararlarini,yaptiklarini sorgulamak yasaktir. Bu yuzden "abi bu ne çok acayip" gibi mesajlar asla olmayacak.(forumun herhangibir yerinde gormek istemiyorum.) Muhakkap ZE nin aklinda birşey vardir ki o şekilde birşey yapiyordur.Mantiğiniza doğru gelmesi onemli değil yani.

  7)Görev başlığında sohbet yapılamaması önemlidir ama sizlerinde yorumlarınızdan mahrum olmak istemeyiz. bu yüzden bu başlık altında durulan görevlerde o görev hakkında yorumm,soru...vb şeyler yazabilirsiniz.


  8 ) Görev sırasında ZE nin yazdıklarına çok dikkat edin.Betimlemelere ve açıklamalar çok önemlidir. Ona göre karakterinizi haraket ettirin.ZE nin söylemediği birşeyi birden bire var etmeyin lütfen.Tüm oyunlarda görevlerin 1.kuralı ZE nin betimlemediği yerleri,yaratıkları,oyuncuların betimlememesidir. Ancak ZE söylerse vardır,ZE söylemezse orada ne korsan vardır,ne oyuk,ne ağaç ne kayalık ne kuş sesi ne de başka birşey Smile ancak bir oyuk arıyorum,hayvan varmı bakıyorum gibisinden yazılar ile öğrenebilirsiniz-ZE yazmamışsa-

  9) Oyun sistemimiz mevcuttur. "Oyun Sistemi" başlığını okumanız lazımdır. Kimse size tek tek anlatmak zorunda değildir,sistemi. Anlaşılmayan birşey olursa "Sorularım" başlığına sorabilirsiniz.

  10)Şimdi görevler sırasında size bir ders; ZE ni iyi dinleyin,mekanı iyi bilin harita var. Şimdi kayığı almaya giderseniz bir anda yanında bitirvermeyin. Zira belki ZE geri dönüş yolunda başınıza birşey getirecek. Bu yüzden her her şeye ZE karar veriyor. Yani kayıkların yanına dönmeye başladık derseniz bir anda vardık diyemezsiniz. ZE varıp varmadığınızıa karar verir. Bu tüm görevler için geçerlidir

  Kurallarimiz şimdilik bu kadardir. Uyduğunuz için teşekkur ederiz.


   Forum Saati Ptsi Ara. 10, 2018 3:42 am