GALACTICA EVRENİ

Üye iseniz "GİRİŞ YAP" a tıklayınız. Değilseniz "KAYIT OL" a tıklayınız. Bir isim ve Soy isim şeklinde lütfen.

Galactica Evreni Yaşam Savaşı Verenlerin ve 1 Numara olmaya Çalışanların Yeridir. Eğer Zayıf ve Cesaretsiz isen Geldiğin yere Geri Dön!

DOST SİTELER

REKLAMLAR

Siteni Ekle
KOTA SORUNU

Cuma Mart 27, 2009 10:31 am tarafından Acantie Nawe

arkadaşlar kota sorunu yüzünden nisan ayına kadar(nisan 1), yani 4 gün boyunca internete giremeyeceğim. Nete girer girmez eksiklikler en kısa sürede hazırlanacaktır. Bu süre zarfında başvurularla Loress venter ilgilenecektir ne de olsa yöneticilerimizden biri Smile Loress sana emanet ha site Smile

not:belki cafeden girerim ama site çalışması yapamam

Yenilik ve Güncellemeler

Cuma Mart 13, 2009 11:27 am tarafından Acantie Nawe

Site de olan yenilik ve güncellemeler buradan duyrulacaktır.

Oyun ve Savaş sistemleri sadece Karakter Açmış üyelerin okuyabileceği şekilde ayarlanmıştır. Bu sayede üye olup da sistemimizi yürütmeye kalkanların, en azından karakter açmış üyeler arasından olduğunu anlaşılacaktır Smile

Forum üyelerce izlenebilir ama konunun içeriğini göremezler.


Oyun Sistemi …

[ Okuma komple ]

  Forum Kuralları

  Paylaş
  avatar
  Acantie Nawe
  Yüce Başkan
  Yüce Başkan

  Kadın Mesaj Sayısı : 175
  Yaş : 30
  Nerden : Amon
  Kayıt tarihi : 10/03/09

  Kimlik Kartı
  Kredi: 500.000
  Seviye:
  3/21  (3/21)
  Kademe:
  4/4  (4/4)

  Forum Kuralları

  Mesaj tarafından Acantie Nawe Bir Perş. Mart 12, 2009 12:20 pm

  KAYIT ANLAŞMASI DIŞINDA

  1) Üyeler birbirleri ile forumun herhangi bir yerinde tartışmaya,kavgaya...vs girmeyecektir. Mail olarak ya da özelden yapın tartışmalarınızı. Aksi halde görülen mesajlar silinir ve uyarı alırısnız.
  3.Uyarıdan sonra ise yaptırıma gidilir.

  2)Forum da Oyun Dışı dışı yazmadığı sürece Oyun dışı konular konuşulmayacaktır! Oİ(oyun içi) yerlerinde düzün Rol'ler yapın! Ayrı bir yer de O dışı için bir yerimiz vardır!

  3)Forumda kimse kimseye küfür,hakaret...vs şeklinde konuşmayacaktır! Aksi halde uyarı yapılmaksızın yaptırımlara gidilir!

  4)Forum düzenini bozacak,yöneticilere yapılacak saygısızlık da kişiler ceza alacaktır!

  5)Forumun Oyun Dışı bölümünde, dini,siyasi,pornografik..vs içerikli konuşmalar kesinlikle yasaktır.

  6)Sorular bölümüne soru sormdan önce SSS (Sık Sorulan Sorular) bölümüne bakınız. Sorduğunuz soru daha önceden sorulmuş olabilir. Aksi durumda başlık cevap ve uyarı verilmeksizin silinir.

  7)Forum da Türkçe konuşmak özellikle istediğimiz birşeydir.Bu yüzden ingilizce,almanca,fransızca...vb diller ile yazılmış ne bir başlık ne de yazı-kelime olmayacaktır.

  8 ) Yönetici Yardımcıları sadece Oyun dışı bölümlerde olacaklardır. Yardımcılar ilk önce aday olunur. O adaylar içinden Yöneticiler en uygun 2 aday seçerler ve oylamaya sunarlar. Oy kullanılmaz ya da beraberlik gibi bir durum söz konusu olursa, kararı yöneticiler verir.
  Bunun dışında Oyun içi yardımcılar gezegen ve birlik gibi yerdede de olacaktır.. (sahipler,krallar..vs) Lakin olurda katogaride düzensizlik olursa bu görev ondan alınacak ve gerekirse başka birine devir edilecektir.


  9) İmza Bölumunde resim ya da özlü sözler yazmak yasatır. Bu sadece Yöneticiler, Son seviye kaademedekiler ve Zindan efendilerine verilen bir haktır.

  10)Oyun Dışı konularda BÜYÜK HARFLE yazmak kesinlikle yasaktır. Oyun içi konuşmalarda ise konuşmalar da kızıgnlık ya da bağırmayı belirmek için kullanılabilir.

  11)Forum da Yabancı kelime yasak olduğu için.ROL PLAY yerine KyO, yani Karakter Yarat Oyna kelimelerini kullanacağız. Yani bizler RP değil KyO yapacağız.Görev Yöneticilerimiz genelde ingilizce olarak bilinen DM-GM dir ama biz Zindan Efendisini kullanıyoruz. Özellikle bu yabancı dil konusuna özenle önem vermenizi rica ediyoruz.

  12) Forumda 2 üyelik kullanmaz kesinlikle yasaktır. Tespit edilmesi durumunda gereken yapılır.
  Cezalar
  Tartışmalarda:
  1 Uyarı da (((100 kredi)))
  2 Uyarı da (((200 kredi)))
  3.Uyarıda (((300 kredi)))
  kesilir.

  Üçüncüden sonra tekrar yapılması halinde tüm paraları alınır belli bir süre "ENGEL" li kalır. ENGEL süresi dolduğunda oyuna tekrar gelebilir.

  Bu süre zarfında karakteri hapishande gözükür ve böylece sabıkalı olur!

  Oyun Dışı Yerlere yazıldığında aynı yukarıda ki gibidir!

  Hakaret,küfürlerde:
  İlk uyarı yapılır ve parasının yarısı alınır. Tekrarı durumunda Direk "ENGEL" dır.Tüm Paralarına el konur. Küfür ve hakaretin derecesine göre geri dönebilir ya da dönmez. Ama oyuncu yöneticiye bir daha yapmayacağına dair teminat vermek zorundadır.

  Karakteri bu süre zarfı içinde yine hapishanede olur.Geri dönülmemesi durumunda ise karakter idam edilir.

  5) İmza Bölümüne özlü sözler yazmak ya da resim koymak gibi şeyler kesinlikle yasktır. Bu hak sadece Yöneticilere, Zindan efendilerine ve kademede son seviyede olanlara verilen birşeydir.

  Kurallarımıza Uyduğunuz İçin teşekkür ederiz!!!!

   Similar topics

   -

   Forum Saati Ptsi Ara. 10, 2018 4:27 am